Tere! Mina olen Agnes.

Teenusedisainer, sisulooja ja koolitaja

Aitan organisatsioonidel luua paremaid teenuseid oma klientidele.

Teenuste arendamine ja turundustugi

Teenusedisaini abil saab luua uusi või parendada juba olemasolevaid teenuseid. Kuid ilma oskusliku turunduseta ei leia kliendid ka hästi disainitud teenuseid üles.

Koolitused

Pakun teenuste arendamise, kliendikogemuse disaini, kodulehe tegemise, sisu loomise ja meeskonnakoolitusi ning viin läbi innovatsiooni töötubasid, visioonipäevi ja aitan koostada arengukavasid.

Aitan Sinu ettevõttel edu saavutada

Puhume tuule purjedesse!

Teenuste arendamisel ja töötajatele inspireeriva töökeskkonna loomisel on vaja olla leidlik ja loov. Ühiskond meie ümber on pidevas muutumises, seetõttu muutuvad ka klientide harjumused, vajadused ja soovid. Selleks, et olla edukas ettevõtja, on vaja oma kliente hästi tundma õppida, nende vajadusi, soove ja harjumusi mõista, märgata uusi trende ja tegutseda proaktiivselt. Aitan Sul seda teha.

Leiame üles Sinu organisatsiooni tegeliku potentsiaali ja jätame konkurendid selja taha

Visualiseerime klienditeekonna, et märgata peidetud ressursse ja näha võimalikke tõrkeid ja takistusi

Aitan Sul paremini mõista oma klientide vajadusi, soove ja harjumusi

Aitan Sul tulla uute brändidega turule ja võita klientide tähelepanu

Õpetan Sind tegema kodulehti ja looma kvaliteetset ning huvitavat sisu

Aitan Sul turundustegevused põhjalikult läbi mõelda ning neid hästi sihtida

Innovatsioonimängude abil õpid Sa nägema uusi loovaid lahendusi ja leiad oma organisatsioonis võimalusi, millest Sa enne teadlik ei olnud

Teenuste arendamine

Aitan parendada olemasolevaid teenuseid ja arendada välja täiesti uusi, kliendile lisaväärtust loovaid teenuseid.

Kliendikogemuse disain

Aitan klienditeekonna üksipulgi läbi analüüsida ning leida uusi võimalusi, kuidas teenus kliendile veelgi atraktiivsemaks muuta.

Innovatsiooni töötuba

Aitan Sinu meeskonnal avastada uusi võimalusi teenuste arendamiseks ja probleemide lahendamiseks.

Brändikujundus

Aitan Sul tugeva brändi nullist üles ehitada ja väsinud brändi värskenda. 

Kaasaegne koduleht

Loon Sulle mobiilisõbraliku ja hästi läbimõeldud kodulehe, mis aitab Sul oma tooteid ja teenuseid paremini esitleda ning müüa.

Copywriting

Aitan luua huvitavat kodulehe sisu, blogiartikleid, pressiteateid ja reklaamtekste.

Turundustugi

Ilma oskusliku turunduseta ei leia kliendid ka häid teenuseid üles. Aitan Sul sõnastada ettevõtte sõnumid, sihtida neid targalt ja õigetes kanalites. 

Visioonipäev

Iga organisatsioon peab aegajalt oma pilku teritama ja taassõnastama, kuhu areneda soovitakse ning kuidas pärale jõuda. Aitan Sul seda teha.

Konsultatsioonid

Me kõik vajame aegajalt professionaalset kõrvalpilku, mis aitaks märgata võimalusi arenguks ja innovatsiooniks. Pakun Sulle värsket vaadet ja uusi ideid.

Endast

Olen põline pärnakas, abielus ja kolme vahva tütre ema. Lõpetasin 1999. aastal Tartu Ülikooli Pärnu Kolledźi ärijuhtimise ja turismi- ning hotellimajanduse erialal. Seejärel elasin, töötasin ja õppisin kaks aastat Inglismaal. Eestisse tagasi tulles töötasin riskilaste päevakeskuse juhatajana ning tegin Raadio 7-s  hommikuprogramme, uudiste- ja persoonisaateid. Hiljem jõudsin töötada veel projektijuhina, misjonisekretärina, koolitusjsekretärina erakõrgkoolis, inglise keele õpetajana põhikoolis, dokumentaalfilimide produtsendi ning pagulaspere tugiisikuna.

2015. aastal asusin taas õppima Tartu Ülikooli Pärnu Kolledźisse, seekord Teenuste disaini ja juhtimise magistrantuuri. Teenusedisain paelus mind niivõrd, et lõin 2016. aastal oma ettevõtte ja sellest ajast saadik olen nii koolitaja kui teenusedisainerina saanud aidata paljusid väikeettevõtjaid, turismiettevõtteid, raamatukogusid, mtü-de juhte, ilusalonge jt. 2017. aastast olen olnud ka Hiiumaa Ametikoolis turundus- ja kommunikatsiooni ning kliendikogemuse disaini lektor.

Armastan töötada meeskonnas, kuigi suudan tegutseda ka üksinda. Oman erinevate meeskondade juhtimise kogemust. Oma loomult olen uute asjade algataja, teerajaja ja eestvedaja. Teised iseloomustavad mind sageli kui head julgustajat, inimeste inspireerijat, innustajat ja osavat läbirääkijat.

Teised minust

Agnes Pulk aitas meil nii-öelda kastist välja saada. Ise võid mõelda, et oleme toredad ja lahedad, aga miks see toredus ei jõua alati õigete kliendirühmadeni?

Teenusedisainer aitas meil esile tuua ja sõnastada, mis võiks olla meie toode, milliseid teenusekogumeid saaksime pakkuda ja kellele. Nüüd on ka meie koduleht varasemast sõbralikum.

Risto Tamm

juhatuse liige, MTÜ Jenny Kruse

Meeldis, et oli väga praktiline koolitus. Osalejad said koolitusest konkreetset kasu, lisaks veel individuaalne konsultatsioon pärast koolitust. Veel meeldis, et päevakavast peeti kinni. Agnes suhtles kõigi osalejatega väga soojalt ja julgustavalt. Väga meeldiv kogemus.”

Kaja Sõrmus

MTÜ konsultant/ programmide koordinaator, Hiiumaa Arenduskeskus

“Agnes Pulk tegi minu ettevõttele kodulehe ja aitas brändinguga. Minu arust suurepärane tulemus, mida saab ise vaadata harmtex.ee!”

 

Kadi Härma

ettevõtja, HarmTex Design OÜ

Sinu kliendid on juba ammu suurepärasteks teenusteks valmis. Ära lase neil kauem oodata!

Pin It on Pinterest

Share This