Disainivõtme blogi

Siit leiad huvitavat lugemist ja kasulikke ideid nii oma organisatsiooni kui teenuste arendamiseks

MILLISTEST OSKUSTEST TUNNEVAD ETTEVÕTJAD KÕIGE ROHKEM PUUDUST?

Veebruaris ja märtsis 2017 viisime iluteenuste ja teiste väikeettevõtjate seas läbi küsitluse, kus uurisime, kas ja kuidas ettevõtetes uusi teenuseid arendatakse ning millistes valdkondades soovitakse kõige rohkem tuge ja uusi teadmisi saada.

Iluettevõtjad tundsid kõige rohkem puudust oskusest kasvatada lojaalsete klientide arvu ja leida uusi kliente. Teisel kohal oli soov täiendada oma müügi- ja turundusoskusi (nt pakettide koostamine, koostöö partneritega, jne). Kõrgeid punkte saavutas ka soov osata oma klientidele parem väärtuspakkumine teha. Kõige vähem tunti huvi suhtlemisoskuste parandamise vastu. 

Teised ettevõtjad tundsid samuti huvi kliendibaasi kasvatamisega ning väärtuspakkumisega seotud koolituste järgi, kuid kõrgeid punkte saavutasid ka müügi- ja turundusoskuste koolitus ning suhtlemisoskusi arendav koolitus. 

  • Kuidas leida uusi kliente ja hoida olemasolevaid- 93%
  • Kuidas parandada oma turundus- ja müügioskusi – 85%
  • Kuidas teha klientidele parem väärtuspakkumine – 72%
Teenusedisaini tuuled Hiiumaal

Teenusedisaini tuuled Hiiumaal

29. oktoobril 2017 ilmus Hiiu Lehes Kärolyn Kongi sulest lugu esimesest teenusedisaini stuudiost Hiiumaal. Loomulikult on tegemist Disainivõtmega!:) Jagame siinkohal intervjuud ka meie jälgijate ja sõpradega.  Teenusedisainer tuleb väikeettevõtjatele appi Juulist elab...

Vaata meie tehtud töid

Kui soovid oma ettevõttega arenguhüppe teha, siis

aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Soovime olla Sinu strateegiliseks partneriks teenuste ja organisatsiooni arendamisel. Oleme täielikult oma klientide edule ja konkurentsivõime tõstmisele pühendunud  professionaalne meeskond. Aitame Sul avada uusi uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. Kirjuta meile, kuidas saame Sulle kasulikud olla.