Disainivõtme Nipinurk

Siit leiad huvitavat lugemist ja kasulikke ideid ning oled kursis ärimaailma viimaste trendidega.

MILLISTEST OSKUSTEST TUNNEVAD ETTEVÕTJAD KÕIGE ROHKEM PUUDUST?

Veebruaris ja märtsis 2017 viisime iluteenuste ja teiste väikeettevõtjate seas läbi küsitluse, kus uurisime, kas ja kuidas ettevõtetes uusi teenuseid arendatakse ning millistes valdkondades soovitakse kõige rohkem tuge ja uusi teadmisi saada.

Iluettevõtjad tundsid kõige rohkem puudust oskusest kasvatada lojaalsete klientide arvu ja leida uusi kliente. Teisel kohal oli soov täiendada oma müügi- ja turundusoskusi (nt pakettide koostamine, koostöö partneritega, jne). Kõrgeid punkte saavutas ka soov osata oma klientidele parem väärtuspakkumine teha. Kõige vähem tunti huvi suhtlemisoskuste parandamise vastu. 

Teised ettevõtjad tundsid samuti huvi kliendibaasi kasvatamisega ning väärtuspakkumisega seotud koolituste järgi, kuid kõrgeid punkte saavutasid ka müügi- ja turundusoskuste koolitus ning suhtlemisoskusi arendav koolitus. 

  • Kuidas leida uusi kliente ja hoida olemasolevaid- 93%
  • Kuidas parandada oma turundus- ja müügioskusi – 85%
  • Kuidas teha klientidele parem väärtuspakkumine – 72%
Maikuus veel SOODUSHIND: koolijuhi arenguprogramm koos tasuta nõustamisega!

Maikuus veel SOODUSHIND: koolijuhi arenguprogramm koos tasuta nõustamisega!

Tänapäeva kiirelt muutuvas ühiskonnas on koolijuhi roll olla üha rohkem kooliuuendaja, kes märkab ühiskonna arenguid, mõistab sidusgruppide muutunud vajadusi ning tulevikuootusi ja suudab tänu oskuslikule eestvedamisele kogu kooli meeskonna nagu orkestri ühes taktis ja sama loo järgi (kuigi erinevate nootide) kaunilt kõlama panna. Eestvedamise meistrikursus aitab arendada koolijuhi kompetentsimudeli 5-st kompetentsist tervelt 4 kompetentsi: kuidas olla parem eduloo tutvustaja, edukam meeskonna juht, tõhusam innovatsiooni juhtija ja tulemuspõhisem juht.

Video: Eestvedamise oskuste treenimine aitab vältida juhtide läbipõlemist

Video: Eestvedamise oskuste treenimine aitab vältida juhtide läbipõlemist

6 põnevat koolituspäeva augustist detsembrini Pärnus, mille jooksul õpid, kuidas olla tõhusam meeskonna kaasaja ja eestvedaja, parem inimeste motiveerija ja innustaja ning osavam läbirääkija! Koolitusega kaasneb ka TASUTA nõustamine just Sinu kooli vajadusi silmas pidades. NB! Maikuus registreerunutele soodushind!

Kas tunned, et Sinu ettevõtte areng on jäänud seisma?

Kas tunned, et Sinu ettevõtte areng on jäänud seisma?

Ettevõtted, kes on turul juba mõnda aega tegutsenud jõuavad varem või hiljem punkti, kus midagi nagu väga valesti pole, kuid ometi on tunne, et arengul oleks nagu lagi ees ja midagi peaks tegema teisiti. Kuid mida? Meie inspireerivad disainerid ja koolitajad aitavadki Sul selle välja selgitada. Toetame nii organisatsiooni kui selle teenuste ja protesside igakülgset arengut, aitame Sul luua oma klientidele rohkem lisaväärtust ning tõhustada meeskonnatööd.

Miks on vaja ka hästitoimivaid teenuseid pidevalt edasi arendada?

Miks on vaja ka hästitoimivaid teenuseid pidevalt edasi arendada?

Pidev teenuste ja kliendikogemuse arendamine on kaasaja ettevõtluses vältimatu, kui soovid olla edukas ja püsida konkurentsis.

Peaaegu iga tootega kaasnevad täna ka mingid teenused, kuna just personaalsete ja kliendi vajadustele vastavate teenuste pakkumise kaudu on võimalik saavutada turul konkurentsieelis.

Teenusedisaini tuuled Hiiumaal

Teenusedisaini tuuled Hiiumaal

Juulist elab Hiiumaal teenusedisainer Agnes Pulk, kellega koostöös on ka siinsetel ettevõtetel ja asutustel võimalus oma klientidele paremaid teenuseid pakkuda. Agnes Pulga loodud Disaini­võti on esimene professionaalne teenusedisaini stuudio kogu Lääne-Eestis.

Kuidas muuta kliendid lojaalseks, püsiklientideks?

Kuidas muuta kliendid lojaalseks, püsiklientideks?

Iga ettevõte unistab, et tal oleks rohkem lojaalseid kliente. Ja mis veelgi parem – kui lojaalsed kliendid muutuksid ka brändisaadikuteks. Kuid kuidas üldse kliendi lojaalsus tekib? Vaatame seda pisut lähemalt.

Vaata meie tehtud töid

Kui soovid oma ettevõttega arenguhüppe teha, siis

aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Soovime olla Sinu strateegiliseks partneriks teenuste ja organisatsiooni arendamisel. Oleme täielikult oma klientide edule ja konkurentsivõime tõstmisele pühendunud  professionaalne meeskond. Aitame Sul avada uusi uksi arenguks, kasvuks ja innovatsiooniks. Kirjuta meile, kuidas saame Sulle kasulikud olla. 

Pin It on Pinterest

Share This