Suhtleme

MEIE KONTAKTID

 

Teenusedisaini stuudio

Telefon: 56 601 401

 info@disainivoti.com

 

Kuigi suurem osa meie töötajatest asuvad Pärnus, Tallinnas ja Kuressaares, pakume oma teenuseid üle terve Eesti ja sõidame kohale just sinna, kuhu vaja.

 

Soovime olla Sinu strateegiliseks partneriks organisatsiooni ja teenuste arendamisel.
aLUSTAME KOOSTÖÖD!

Aitame Sul arendada suurepäraseid teenuseid. Mida rohkem on kliendid Sinu teenustega rahul, seda rohkem oled Sina rahul oma käibe ja kasumiga.

Kui soovid meid koolitama või teenuseid arendama kutsuda või tahaksid enne koostöö alustamist meie oskuste ja kogemuste kohta rohkem infot saada, siis kirjuta meile. Oleme meelsasti Sulle kasulikud!

Meilt küsitakse tihti

Kui kaua üks teenuse arendamise projekt kestab ja mis see maksma läheb?

Konkreetne projekt ja maksumus sõltub selle sisust, nt kas tegemist on täiesti uue teenuse välja töötamisega või olemasoleva teenuse parendamisega. Samuti sellest, milliseid kliendiuuringuid, koolitusi või tegevusi ettevõte meilt soovib. Meie seniste kogemuste põhjal on keskmine teenuste arendamisprotsess kestnud umbes 4-9 kuud ning igas kuus peaks ettevõte oma eelarves arvestama u 800-1500 euroga. Seega on meiega koostöö vähemalt kaks korda odavam, kui üks keskmise palgaga töötaja värvata (keskmine palk bruto+tööjõumaksud).

Milliseid kliendiuuringuid te teete?

Kliendiuuringud sõltuvad tellija soovidest ja rahalistest võimalustest. Koostöös sotsioloogidega on meil võimalik läbi viia ka kvantitatiivsed kliendiuuringud, kuid ise oleme eelistanud kvalitatiivseid ehk klientide arv on väiksem, aga küsimused põhjalikumad. Nii saame rohkem infot. Kliendiuuringute puhul kasutame vaatlust (kuidas klient teenust kasutades käitub, kus jääb hätta, jne), semistruktureeritud intervjuud (osaliselt on küsimused ette antud, osaliselt tekivad koha peal). Kliendiuuringute puhul intervjueerime alati ka klientidega vahetult kokku puutuvaid töötajaid, sest sageli on neil väärtuslikku infot, mida erinevatel põhjustel pole seni osatud või juletud juhtkonnaga jagada. Lisaks on meil võimalik kaasata kliendid teenuste arendamisprotsessi, kus kasutame innovatsioonimänge, kus kliendid saavad oma soovid ja eelistused ettevõttele selgeks teha. 

Kus te asute?

Disainivõti on loodud Pärnus ja suurem osa meie meeskonnaliikmetest asuvad samuti Pärnus, kuid ka Kuressaares, Tallinnas ja Lõuna-Eestis. Oma teenuseid pakume aga üle terve Eesti. Tuleme kohale just sinna, kuhu vaja! 🙂

Kas teilt saab ka kodulehti tellida?

Jah, saab! Kaasaegne ja mobiilisõbralik koduleht on tänapäeval äärmiselt tähtis.Õige koduleht täidab nii sekretäri kui müügimehe rolli ning toob Sulle uusi kliente ja uusi päringuid.

Teeme organisatsioonidele kaunid ja kaasaegsed kodulehed, mis on klientide jaoks arusaadavad ja kergesti navigeeritavad. Lihtsama mobiilisõbraliku kodulehe võib meilt saada juba 650 euro eest!

Siit leiad kasulikku lugemist 

Kas tunned, et Sinu ettevõtte areng on jäänud seisma?

Kas tunned, et Sinu ettevõtte areng on jäänud seisma?

Ettevõtted, kes on turul juba mõnda aega tegutsenud jõuavad varem või hiljem punkti, kus midagi nagu väga valesti pole, kuid ometi on tunne, et arengul oleks nagu lagi ees ja midagi peaks tegema teisiti. Kuid mida? Meie inspireerivad disainerid ja koolitajad aitavadki Sul selle välja selgitada. Toetame nii organisatsiooni kui selle teenuste ja protesside igakülgset arengut, aitame Sul luua oma klientidele rohkem lisaväärtust ning tõhustada meeskonnatööd.

Maikuus veel SOODUSHIND: koolijuhi arenguprogramm koos tasuta nõustamisega!

Maikuus veel SOODUSHIND: koolijuhi arenguprogramm koos tasuta nõustamisega!

Tänapäeva kiirelt muutuvas ühiskonnas on koolijuhi roll olla üha rohkem kooliuuendaja, kes märkab ühiskonna arenguid, mõistab sidusgruppide muutunud vajadusi ning tulevikuootusi ja suudab tänu oskuslikule eestvedamisele kogu kooli meeskonna nagu orkestri ühes taktis ja sama loo järgi (kuigi erinevate nootide) kaunilt kõlama panna. Eestvedamise meistrikursus aitab arendada koolijuhi kompetentsimudeli 5-st kompetentsist tervelt 4 kompetentsi: kuidas olla parem eduloo tutvustaja, edukam meeskonna juht, tõhusam innovatsiooni juhtija ja tulemuspõhisem juht.

Pin It on Pinterest

Share This