KAS SOOVID, ET SINU MEESKONNAS OLEKS ROHKEM “TERAVAID PLIIATSEID”?

21. sajandi üheks märksõnaks majanduses on pidev vajadus innovatsiooni järele. Innovaatiline mõtlemine on võti, mis annab paljudes sektorites organisatsioonile turueelise konkurentide ees.

Kuid innovatsioon ei teki iseenesest – selleks on vaja inimesi, kes julgevad ja oskavad loovalt ning nö raamist väljas mõtelda.

Kui soovid oma töötajates loovust ja innovaatilist mõtlemist arendada, siis on meie koolitus just sobiv.

Pakume loovkoolitusi töötajate motiveerimiseks, innovaatilise ja loova mõtlemise arendamiseks, meeskonnatöö edendamiseks, probleemide lahendamise oskuse parandamiseks, töötajate stressi vähendamiseks ning vaimse tervise parandamiseks.

Töömeetoditena kasutame loovteraapia, muusikateraapia ning foorumteatri metoodikat, samuti erinevaid loovaid probleemide lahendamise harjutusi ja töövõtteid.

Koolitust on võimalik tellida oma organisatsiooni nii ühe- kui kahepäevasena või saata oma töötajad koolitusele väljaspool ettevõtet.

Koolitajateks on loovkoolitaja ja teenusedisainer Agnes Pulk, loovterapeut Iivi Kallaste, muusikaterapeut ja rahvamuusik Astrid Nõlvak ning näitleja ja lavastaja Kaili Viidas.

pliiats2Järgmine loovkoolitus toimub 21. aprillil 2017, Pärnus.

Hind: 150.-/ inimene.

NB! Kui ühest organisatsioonist osaleb rohkem kui 2 inimest, siis hakkab kehtima hinnasoodustus.

Kui soovid oma meeskonda rohkem “teravaid pliiatseid”, rõõmsaid, avatuid, loovaid ja positiivseid inimesi, siis registreeri oma töötajad loovkoolitusele SIIN.

Pin It on Pinterest

Share This