Saame tuttavaks!

Disainivõtme töökas meeskond -

avame Sulle uusi võimalusi kasvuks, arenguks ja innovatsiooniks

Tere, mina olen Agnes!

Disainivõti on sündinud minu vastupandamatust soovist kõike pidevalt paremaks muuta, armastusest teenusedisaini vastu ja suurest igatsusest anda oma panus maailma parandamiseks.

Algusest

Kõik sai alguse sellest, et läksin õppima Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžisse teenuste disaini ja juhtimise magistrantuuri. Juba esimesel kursusel tuli äratundmine, et teenusedisain ja mina oleme otsekui kokku loodud! See on valdkond, kus on vaja loovust, empaatiat, tundlikkust, tähelepanelikkust, head analüüsivõimet ja kriitilist mõtlemist, aga ka häid teadmisi strateegilisest juhtimisest ja ettevõtlusest laiemalt.

Õppimine oli ülipõnev ja praktilise suunaga algusest peale ning seltskond, kes õppima tulnud, erakordselt kirju, andekas ja suure sooviga maailma paremaks muuta. See sünergia ja erinevate kompetentside segunemine andis meie praktikatesse ja aruteludesse sügavust ning avarust, tarkust ja tunnetust, mida üksinda kogeda pole võimalik.

Disainivõti ongi sündinud minu armastusest teenusedisaini ja selle võrratu seltskonna vastu ning suurest soovist anda oma panus maailma parandamiseks.

Meie väärtused ja veendumused

Pühendumine

Teeme oma tööd pühendumuse ja kirega, soovides alati anda oma parima, olla tuntud usaldusväärsuse ja kõrge kvaliteedi poolest. Meil on siiras soovi muuta maailm paremaks, hoolivamaks, ausamaks.

Empaatia

Oleme tähelepanelikud ja empaatilised teenuse kasutajate vajaduste, soovide ja eelistuste hindamisel ning teenusepakkujate soovide ja võimalustega arevastamisel. 

Avatus

Oleme avatud uutele väljakutsetele ja keerulistele probleemidele lahenduste leidmisele. Innovatsioon ja uute tehnoloogiate kasutamine on kaasaegsete teenuste arendamisel meie jaoks olulised märksõnad.

Rõõm

Soovime, et meiega koostöö oleks meeldiv ja rõõmus kogemus. Püüame disainida teeuseid nii, et seal oleks kasutajate jaoks alati mingi positiivse üllatuse ja rõõmu moment sees.

Loovus

Raskused ja takistused on alati võimalused arenemiseks. Julgustame organisatsioone oma klientide probleeme loovalt lahendama ning pakume ka ise loovkoolitusi, mis aitavad meeskondadel paremini koostööd teha, oma mõttemustritega nö kastist välja saada ja innovaatilisemaid lahendusi leida. 

Kuidas me töötame?

Meie missiooniks on aidata ettevõtetel ja organisatsioonidel vältida olukorda, kus läbimõtlemata või halvasti korraldatud teenuste tõttu kaotatakse nii kliente kui kasumit. Aitame leida uusi ja loovaid võimalusi oma äri kasvatamiseks, teenuste kvaliteedi ja efektiivsuse tõstmiseks ning klientide ja töötajate rahulolu suurendamiseks.

Meie töö tulemusena saad Sa juhina teadlikumaks oma klientide ja Sinu ettevõttega seotud  huvigruppide  vajadustest ning soovidest ja suudad pakkuda teenuseid, mis on originaalsed, innovatiivsed, efektiivsed, tulutoovad ja hoolivad.

Vastavalt ettevõtte soovile viime organisatsioonis läbi töötubasid ja koolitusi, kliendiuuringuid ja arendusprojekte. Kaardistame klienditeekonna ja tuvastame tõrked, mis arengut pidurdavad. Soovi korral viime läbi disainiauditi. Pikema koostöö tulemusena aitame välja arendada täiesti uued teenused.

Siin me oleme

Täielikult Sinu ettevõtte edule ja Sinu klientide rahulolule pühendunud professionaalidest meeskond.

Agnes Pulk

Agnes Pulk

teenusedisainer, koolitaja, copywriter

agnes@disainivoti.com

Terje Võrk

Terje Võrk

teenusedisainer, koolitaja, copywriter, audiitor

terje@disainvoti.com

Marjana Luist

Marjana Luist

teenusedisainer, koolitaja, copywriter

info@disainvoti.com

Joel Pulk

Joel Pulk

haridusvaldkonna koolitaja

info@disainivoti.com

Iivi Kallaste

Iivi Kallaste

loovterapeut, koolitaja

info@disainivoti.com

Reigo Tooming

Reigo Tooming

veebidisainer

info@disainivoti.com

Sirli Küber

Sirli Küber

graafiline disainer

sirli@disainivoti.com

Disainivõti meedias

Kasulikku lugemist

  • Haridusteenuse disain lapsevanema vaatevinklist
  • Brändingu ABC
  • Persoonad ja empaatikaart
  • Innovatsiooni sammud

Ära raiska enam aega!

Alustame koostööd ja jätame Su konkurendid selja taha!

Pin It on Pinterest

Share This